Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wsparcie dla MŚP w nowej perspektywie finansowej UE – konferencja

Związkiem Rzemiosła Polskiego serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji nt. „Wsparcie dla mikro oraz małych i średnich przedsiębiorstw w ramach nowej perspektywy finansowej UE na lata 2014-2020”, która jest organizowania przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju (MIiR), z inicjatywy i we współpracy ze Związkiem Rzemiosła Polskiego. Będzie to kolejne niezwykle ważne dla środowiska rzemieślniczego wydarzenie organizowane w ramach obchodów Jubileuszu 80-lecia Związku Rzemiosła Polskiego.

Celem konferencji jest pokazanie możliwości wsparcia dla mikro i małych firm oraz organizacji zrzeszających przedsiębiorców w ramach programów operacyjnych (krajowych i regionalnych) na lata 2014-2020, a także omówienie zakładanych schematów finansowania i procedur ubiegania się o środki przez małe firmy. Konferencja odbędzie się:
 
23 stycznia 2014 r.
w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie, na ul. Wspólnej 2/4 (Sala kinowa) 


Uczestnikami konferencji będą przedsiębiorcy, przedstawiciele izb i cechów rzemieślniczych, Konwentu Marszałków, samorządów województw, instytucji wdrażających programy operacyjne, krajowych i regionalnych organizacji pracodawców oraz innych instytucji zainteresowanych wdrażaniem programów wspierających rozwój przedsiębiorczości.
 
Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o zarejestrowanie się poprzez stronę internetową MIiR: www.mir.gov.pl/konferencje w dniach 7-20 stycznia 2014 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Zespołem Funduszy Unijnych ZRP (Norbert Pruszanowski – tel. 22 50 44 223, Renata Lewicka – tel. 22 50 44 258).

 

Zaproszenie

Program

źródło: http://www.zrp.pl


 

2021  Cech Rzemiosł i Małej Przedsiębiorczości