Zjazd Delegatów Izby

29 maja 2014 roku w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Łodzi odbył się jak co roku sprawozdawczy Zjazd Delegatów.

W trakcie obrad przedstawione zostały założenia programu "Samorządowa Polska", który jest odpowiedzią na pytanie czy gmina, jako podstawowa i najważniejsza jednostka samorządu terytorialnego, powinna mieć własną instytucję finansową wspierającą mikro, małe i średnie firmy.

Jak co roku na Zjeździe odznaczeni zostali najbardziej zasłużeni rzemieślnicy:

Najwyższy,m odznaczeniem rzemieślniczym - Szablą im. Jana Kilińskiego odznaczony został Pan Stanisław Syguła

- Starszy Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Łodzi, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego otrzymał

Pan Józef Urbański - Podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych w Łodzi,

Srebrny Medal im. Jana Kilińskiego otrzymał Pan Jerzy Bal - członek Cechu Rzemiosł Różnych w Pabianicach.

źródło: http://www.izbarzem.eu/