Spotkanie opłatkowo-noworoczne 2014/2015

Czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku – jest to okres spotkań nie tylko w gronie rodzinnym, ale i w towarzystwie osób związanych ze sobą działalnością zawodową lub społeczną.

Dlatego właśnie na takie rzemieślnicze spotkanie opłatkowe zapraszamy w dniu 5 stycznia 2015 r. Spotykamy się w świetlicy Cechu – początek o godz. 1630.

Od wielu lat w naszych spotkaniach uczestniczy Ksiądz Biskup Alojzy Orszulik, a także władze łowickiego samorządu jak i administracji powiatowej. W tym roku także skierowaliśmy do nich zaproszenie, aby wspólnie z naszym środowiskiem zechcieli przeżywać te wspaniałe Święta.

Zarząd Cechu zaprasza członków Cechu, ich rodziny, a także pracowników zatrudnionych w prywatnych zakładach do udziału w cechowym świątecznym spotkaniu.