Ogólnopolski Konkurs "Jakie znasz zawody?"

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz Fundacja Społeczeństwo i Gospodarka pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie organizuje Ogólnopolski Konkurs „Jakie znasz zawody?”.

Konkurs przebiegać będzie w dwóch etapach – regionalnym i ogólnokrajowym. Organizatorem etapu regionalnego w woj. łódzkim jest Izba Rzemieślnicza w Łodzi.
Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów ze wszystkich placówek przedszkolnych, szkół podstawowych i gimnazjów na terenie woj. łódzkiego.

Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i promowanie wiedzy o rynku pracy.
Zadaniem konkursowym dla dzieci w wieku przedszkolnym jest stworzenie prac plastycznych dowolną techniką (rysunek, malunek, grafika, collage itp.), uczniowie szkół podstawowych mają za zadanie stworzyć prace fotograficzne, natomiast gimnazjaliści krótki film przedstawiający wykonywanie wybranego zawodu rzemieślniczego. Wszystkie prace mają przedstawiać ludzi wykonujących różne zawody, których lista stanowi załącznik nr 4 do Regulaminu konkursu.
Wszystkie prace konkursowe należy dostarczać osobiście lub pocztą wraz z wymaganymi załącznikami stanowiącymi integralną część Regulaminu konkursu, do siedziby Izby Rzemieślniczej w Łodzi, ul. Moniuszki 8, 90-111 Łódź. Termin nadsyłania prac do 31 marca 2016 r.
Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatora Regionalnego konkursu Anny Dobrzyńskiej pod nr tel. 42 632 87 28 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Pliki do pobrania:

Dzieci w wieku przedszkolnym   -   Uczniowie szkół podstawowych   -   Uczniowie gimnazjów

żródło: www.izbarzem.eu