Spotkanie świąteczno-noworoczne 2013/2014

W dniu 9 stycznia 2014 r. w siedzibie CRiMP w Łowiczu odbyło się Rzemieślnicze spotkanie świąteczno-noworoczne. Zostało ono rozpoczęte przez Starszego Cechu Krzysztofa Burego, który z ogromną radością przywitał na uroczystości miłych gości, rzemieślników ich rodziny i pracowników. Następnie wygłosił przemówienie i w imieniu Swoim oraz Zarządu Łowickiego Cechu złożył życzenia świąteczno-noworoczne przybyłym na Cechową uroczystość.

Głos zabrali również kolejno zaproszeni Goście, którzy dziękowali za zaproszenie i złożyli naszej organizacji jak i przybyłym życzenie świąteczno-noworoczne. Następnie już indywidualnie wszyscy składali sobie osobiste życzenia.

Następnie wszyscy zostali zaproszeni na mały poczęstunek i symboliczny kieliszek szampana oraz śpiewania kolęd.

Śpiewanie kolęd krótki film.

-->Zapraszamy do obejrzenia większej liczby zdjęć w naszej galerii.