Targi Edukacyjne 2013

W dniu 20.03.2013 r. odbyły się Targi Edukacyjne .Pierwszy raz na tych targach swoje stoisko miał również Cech Rzemiosł i Małej Przedsiębiorczości w Łowiczu , który zachęca młodzież do odbywania praktyk w zakładach rzemieślniczych. Młodzież wyszkolona u rzemieślników nie ma problemów ze znalezieniem pracy, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne! Po zdaniu egzaminów czeladniczych otrzymuje się Dyplom Czeladniczy oraz Suplement EUROPASS, który daje możliwość pracy w całej Unii Europejskiej. Cech szkoli w zawodach: fryzjer, blacharz samochodowy, mechanik samochodowy, lakiernik samochodowy, piekarz, wędliniarz. Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie Cechu lub telefoniczne. Zapraszamy !