Spotkanie Opłatkowo-Noworoczne

Okres świąt  Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku to czas zadumy i refleksji nad przemijającym czasem, ale także i oczekiwań wobec tego co przyniesie nadchodzący nowy rok. Cechą charakterystyczną tego okresu są liczne spotkania w gronie rodzinnym jak i wśród osób związanych ze sobą działalnością  biznesową, zawodową lub społeczną.

Także łowiccy rzemieślnicy od wielu lat spotykają się w tym czasie, aby złożyć sobie życzenia i połamać się opłatkiem.

W tym roku Zarząd Cechu   organizuje  rzemieślnicze spotkanie Opłatkowo-Noworoczne  w dniu

5 stycznia 2017 r. spotykamy się w świetlicy Cechu – początek o godz. 16:30.

Tradycją stało się, że w naszych spotkaniach uczestniczą liczni goście – duchowieństwo, przedstawiciele łowickiego samorządu jak i administracji państwowej. W tym roku także skierowaliśmy do nich zaproszenie, aby wspólnie z naszym środowiskiem zechcieli przeżywać ten niezwykły czas.

Zarząd Cechu zaprasza członków Cechu, ich rodziny, a także pracowników zatrudnionych w naszych zakładach do udziału w cechowym  św